Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як обирати аксесуари до захисних напівмасок?
Захист органів дихання — одна з першочергових задач керівників підприємств, робота на яких відбувається в задимленому, загазованому середовищі. Щоби надійно захистити органи дихання працівників від забруднення, організм — від інтоксикації, важливо використовувати засоби захисту органів дихання. Найчастіше для цієї мети застосовуються маски та напівмаски, котрі щільно прилягають до обличчя, одночасно забезпечують надійне утримання сторонніх часточок, диму, а також високий рівень комфорту в процесі роботи. Більшість напівмасок та масок мають змінні компоненти, котрі треба періодично оновлювати. Найчастіше зміни вимагають клапани видиху та фільтри. Аксесуари до напівмасок та масок купити в Україні пропонує магазин Consafety — тут ви легко підберете необхідні змінні елементи.
Популярні аксесуари до масок та напівмасок
Елемент, котрий необхідно часто змінювати в напівмасках — клапан видиху. Цей елемент гарантує надійний захист від потрапляння пилу та хімікатів до порожнини маски. З таким клапаном працівник може продовжувати роботу в будь-яких умовах, адже органи дихання надійно захищені. В клапані передбачені лямка та спеціальні застібки, котрі можна регулювати за розміром.
Користуватися клапаном видиху можна до сильного забруднення чи виходу з ладу. Змінювати клапан потрібно згідно з інструкцією. Клапан виготовлено з високоякісного матеріалу, що не провокує алергічних реакцій.
Як обрати засіб захисту для органів дихання?
Системи захисту органів дихання можуть бути:
- одноразові,
- багаторазові,
- чашоподібні.
Одноразові респіратори оптимально підходять для більшості виробничих галузей, коли працівникам потрібно захистити органи дихання від пилу чи аерозолю.
Чашоподібні чи складані респіратори, з клапаном чи без клапана видиху, використовуються для захисту від концентрованого озону, подразливої дії кислотних газів.
Ключові переваги масок та напівмасок:
- надійний захист від твердих часточок, що знаходяться у повітрі, газів та випарів;
- змінні фільтри та запасні частини можна замінити, тому немає потреби постійно замінювати весь респіратор;
- повні маски додатково захищають очі та обличчя.
Великий попит мають чашоподібні респіратори — вони відрізняються опуклою формою, оснащені носовою кліпсою та подвійними гумками. Особливості конструкції забезпечують зручність підгонки під анатомічні особливості.
Використання обслуговуваних масок та напівмасок гарантує переваги для працівників та керівництва виробництва. Робітники отримують надійний захист органів дихання,
Критерії вибору респіратора
Щоби працівнику було максимально комфортно працювати, краї респіратора мають бути гнучкими. Форму та розміри потрібно обирати таким чином, щоби респіратор закривав ніс, рот і підборіддя, але не створювати надмірний тиск на шкіру.
Матеріал наголів’я має рівномірно фіксувати респіратор по всій голові, забезпечувати зручне розташування.
Комфорт для шкіри забезпечується гладкістю та м’якістю внутрішнього матеріалу. Також важливі м'який внутрішній ущільнювач та матеріал, що швидко поглинає вологу в носовій частині.
Не менш важливо переконатися в тому, що маски та напівмаски сумісні з іншими засобами індивідуального захисту. Наприклад, якщо працівники на виробництві носять маски, навушники та окуляри, обидва захисні елементи мають бути сумісними. Це необхідно, адже коли працівнику некомфортно, він буде знімати окуляри чи маску, що може призвести до отруєння чи ушкодження очей.
Працівники магазин Consafety допоможуть підібрати аксесуари для масок та напівмасок захисту органів дихання.